O INWESTYCJI2018-08-02T10:37:11+00:00

O INWESTYCJI

Kamienica mieszcząca się pod adresem Niegolewskich 14 powstała na początku XX wieku. Swym stylem nawiązuje do modnej wówczas secesji. Do dziś zachowały się elementy ozdobne z tamtych czasów. Zostanie ona zrewitalizowana z zachowaniem oryginalnych detali dekoracyjnych. Powstaną nowoczesne apartamenty o podwyższonym standardzie z wyjątkową atmosferą „belle epoque” z przełomu wieków. 

W ten sposób połączymy klasę  historycznego wnętrza z duszą najświetniejszej epoki architektonicznej z nowoczesnym podejściem do życia, charakterystycznym dla XXI wieku. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać pomiędzy oryginalnym mieszkaniem jednopoziomowym a niepowtarzalnym apartamentem z antresolą. W ten sposób każda z osób znajdzie najbardziej odpowiadające jej rozwiązanie z zachowaniem klimatu secesji z przełomu wieków. 

W inwestycji Niegolewskich 14 stwarzamy możliwość połączenia stylu i komfortu życia z secesyjną szkołą architektoniczną, szczególną atmosferą przełomu XIX i XX wieku z nowoczesnym podejściem do rozwiązań ułatwiających codzienne życie.

Jak żyć współcześnie z fantazją charakterystyczną tylko dla belle epoque?
W kamienicy mieszczącej się przy ulicy Niegolewskich 14.

UDOGODNIENIA W PAKIECIE

Prestiżowa
lokalizacja

Drewniana
stolarka

Klimatyczne
wnętrza

Historyczna
kamienica

Wygodna
winda osobowa

Luksusowe
apartamenty

Mieszkania
z antresolami

Przyjazne
otoczenie

Zielone
patio

System kontroli
dostępu i monitoring

Funkcjonalne
rozwiązania

Wysokiej klasy
materiały