LOKALIZACJA2018-09-11T09:23:54+00:00

LOKALIZACJA

Inwestycja Niegolewskich 14 powstaje w sercu starego Poznania, na Łazarzu, otoczona zielenią i zabytkowymi kamienicami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się liczne parki, stwarzające nastrój spokoju i komfortu. Zaś secesyjny budynek Niegolewskich 14 łączy w sobie klimat świetności z przełomu wieków z nowoczesnym stylem życia, jaki daje sąsiedztwo sklepów, szkół i restauracji.

Z kamienicy pod numerem 14 w kilka minut dotrzemy na zakupy ekologiczne na pobliski Rynek Łazarski lub do bistro na ulubioną kawę z rana w drodze do pracy lub na zajęcia, odbywające się na Politechnice. Niegolewskich 14 to niepowtarzalne połączenie wygody życia w stylu belle epoque z dzisiejszym tempem i wymaganiami.

W ten sposób łączymy to, co wydaje się trudne do połączenia – klimat życia w stylu secesji z przełomu wieków z dzisiejszymi standardami. Tworzymy apartamenty zapewniające niepowtarzalną atmosferę w lokalizacji gwarantującej komfort, a jednocześnie bliskość miejsc ułatwiających codzienne życie, odpowiadające dzisiejszym wymaganiom nowoczesnego człowieka.

Zamieszkaj w miejscu łączącym życie
w stylu belle epoque z nowoczesnym komfortem.

CIEKAWE MIEJSCA W POBLIŻU

RYNEK ŁAZARSKI

700 M

PARK KASPROWICZA

700 M

HALA WIDOWISKOWA ARENA

600 M

ZESPÓŁ SZKÓŁ GIMNAZJALNO-LICEALNYCH

700 M

PRZYCHODNIA

400 M

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH

400 M