Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/platne/serwer65813/public_html/niegolewskich14.pl/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854
HISTORIA – NIEGOLEWSKICH14.pl
HISTORIA2018-09-03T14:33:15+00:00

HISTORIA

Na przełomie XIX i XX wieku Poznań przeżywał czas rozwoju. Miasto bogaciło się i z czasem stało się nowoczesną oraz piękną metropolią. Na początku XX wieku przyłączono do jego granic między innymi Łazarza, który stał się dzielnicą. Wytyczono ulicę Andrzeja i Władysława Niegolewskich, na której powstały nowoczesne kamienice, nawiązujące stylem architektonicznym do modnej wówczas secesji. Jedną z nich jest budynek mieszczący się pod numerem 14 niedaleko rynku Łazarskiego.

Do dziś zachowały się przepiękne elementy ozdobne z tamtych czasów. Celem rewitalizacji  tej kamienicy jest przywrócenie jej blasku. Zależy nam, aby zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego budynku. Powstaną w nim nowoczesne apartamenty o podwyższonym standardzie, ale w wiecznie żywej atmosferze „belle epoque” z przełomu wieków.

Zamieszkaj w prestiżowym miejscu
i poznaj smak życia w stylu belle epoque.